Bluza organiczna unisex z kapturem rozpinana na zamek JUST HOODS

Dostępność: duża ilość
Czas dostawy: 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 133,38 zł 133.38
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 108,44 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Producent: Just Hoods
Kod produktu: JH250

Opis

Bluza unisex rozpinana z kapturem i kieszeniami. Produkt Organic brytyjskiej marki Just Hoods by AWDis®

Nowoczesna bluza o fasonie odpowiednim dla Pań i dla Panów. Uszyta ze średniej grubości dzianiny, będącej mieszanką bawełny pochodzenia organicznego i poliestru pozyskanego z recyklingu. Ten dobór materiału ma na celu zminimalizowanie wpływu na środowisko a jednocześnie korzystnie wpływa na komfort użytkowania - od wewnątrz czesany polar - miękki i ciepły, na stronie zewnętrznej bardzo gładka i miła w dotyku powierzchnia odpowiednia do wykonywania na niej zdobień - nadruków i haftów. Wykończenia wykonane są z elastycznej, prążkowanej dzianiny i znajdują się na dolnej krawędzi bluzy oraz na mankietach prosto wszytych rękawów. We wszystkich przeszyciach zastosowano podwójne szwy. Bluza posiada dwuwarstwowy kaptur ze sznurkami do regulacji w kolorze materiału. Sznurki zakończone są metalowymi końcówkami. Bluza zapinana jest na zamek błyskawiczny uznanej marki YKK®. Na brzuchu naszyto dwie kieszenie. Fason wzmocniony został szwami bocznymi. W serii bluz pochodzenia organicznego marki Just Hoods® znajdziemy również bluzę klasyczną oraz typu kangur.

  • bluza unisex z zamkiem, kapturem i kieszeniami,
  • modny fason,
  • duży wybór kolorów,
  • wewnątrz: czesany polar,
  • na zewnątrz: gładka powierzchnia idealna pod nadruki,
  • szwy boczne,
  • podwójne przeszycia,
  • zamek YKK®,
  • kaptur dwuwarstwowy,
  • dwie naszyte kieszenie,
  • sznurki do regulacji kaptura w kolorze materiału i z metalowymi końcówkami,
  • ściągacze rękawów, dekolt i dół bluzy z elastycznej dzianiny prążkowanej,
  • gramatura: 280 g/m²,
  • skład: 80% bawełna pochodzenia organicznego, 20% poliester z recyklingu (kolor Heather Grey: 75% bawełna, 25% poliester),
  • pranie: do 30ºC.

 

Zamówienia hurtowe

Niższe ceny przy zakupie większej ilości sztuk. Aby uzyskać atrakcyjne rabaty skontaktuj się z nami przed zakupem:

sklep@labelart.pl lub 505895831.

 

Oferujemy wykonanie nadruków i haftów na zakupionej odzieży

Chętnie pomożemy dokonać wyboru metody zdobienia – tak, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami a koszt jak najniższy dla Klienta.

Dla prezentowanej bluzy sugerowane metody zdobienia to:

- haft komputerowy,

- druk cyfrowy DTF,

- folia flex lub folia flock,

- sitodruk,

- termotransfer plastizolowy.

Więcej o technikach druku wykonywanych przez naszą firmę możesz dowiedzieć się tutaj.

Potrzebujesz wyceny nadruku lub haftu? Napisz na adres: sklep@labelart.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opinie są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Orlen Paczka) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Tabela rozmiarów

Sklep internetowy Shoper.pl